Sloga se poigrala sa Krivajom u Doboju

Rukometaši Sloge savladali su u Doboju ekipu Krivaje rezultatom 38:26 (18:13) u okviru 27. kola Premijer lige Bosne i Hercegovine.

Domaći rukometaši otvorili su uspješno utakmicu i nakon prvih pet minuta poveli su sa 4:1. Dobra igra viđena je i u nastavku, a Sloga je nastavila da održava prednost koja je na poluvremenu iznosila 18:13.

U nastavku utakmice trener ekipe iz Zavidovića je dao priliku mlađim igračima, što se na kraju i osjetilo na rezultatu koji se samo povećavao u korist Dobojlija, a utakmica je na kraju završena 38:26.

Bila je ovo 11. pobjeda Sloge ove sezone, dok je Krivaja upisala 13. poraz. U narednom kolu Sloga će biti slobodna, dok će Krivaja dočekati ekipu Izviđača u Zavidovićima.