(VIDEO) Džejms poslije rasprave sa Mitrovićem otišao u svlačionicu i više se nije vraćao na parket

U okviru 11. kola Evrolige, Monako je danas poražen od Efesa sa 98:77, a u četvrtoj četvrtini je došlo do rasprave između Majka Džejmsa i Zvezdana Mitrovića, nakon koje je košarkaš “Kneževa” otišao u svlačionicu i više se nije vraćao u igru.

Ova situacija se dogodila na sedam i po minuta do kraja utakmice, pri rezultatu 76:68 za Efes. Majk Džejms je nešto ranije ubacio svoj četvrti poen i smanjio na 73:67, ali turski predstavnik je odbio nalet protivnika i na kraju ubjedljivu slavio.

Američki košarkaš se kasnije vratio na klupu, međutim više nije ulazio u igru i susret je završio sa četiri poena, četiri skoka i četiri asistencije.