(VIDEO) Obrnuli uloge: Jokić čuvao sudije od Melouna

Trener Denver Nagetsa Majk Meloun isključen je u meču protiv Filadelfija Seventisiksersa.

Meloun je poslije šest minuta igre u trećoj četvrtini isključen sa meča. Dobio je drugu tehničku na meču zbog prigovora i utakmica je za njega bila završena.

Trener Nagetsa je frustraciju ispoljio prema sudijama, kada je krenuo da se obračuna sa njima, ali je Nikola Jokić spriječio incident.

To je malo neuobičajno, jer je obrnutno Meloun taj koji smiruje srpskog centra, kao u situaciji na meču protiv Majami Hita kada je trener Nagetsa spriječio veći sukob na terenu.

Nagetsi su kod kuće doživjeli ubjedljiv poraz od oslabljenih Seventisiksersa rezultatom 89:103.

Jokić je upisao 30 poena, 10 skokova i sedam asistencija, od čega 27 poena u prvom poluvremenu.