(VIDEO) Opšti haos na parketu: Sijevale pesnice na utakmici prvenstva BiH za košarkašice

Košarkašice Jedinstva i Orlova odigrale su danas u Tuzli utakmicu 10. kola prvenstva Bosne i Hercegovine za košarkašice, a na kraju je završeno ubjedljivom pobjedom gostujuće ekipe Orlova rezultatom 95:63.

Međutim, samu utakmicu su obilježile scene, ali ne u rezultatskom smislu, već u smislu fizičkog obračuna na parketu između dvije ekipe koji je eskalirao krajem treće dionice.

Na dvije minute do kraja treće četvrtine došlo je do tuče između košarkašica Jedinstva i Orlova.

Tada su se domaća Naida Ruščuklić i gostujuća Tamara Pajić ”pokačile” na parketu. Razmijenile su i nekoliko udaraca, a onda se u sve uključila i Milica Zeljković.

Sudije ovog meča Seid Nožinović, Faruk Ališehović i Jasenko Avdagić su imali pune ruke posla kako bi smirili situaciju, a epilog svega bile su isključujuće greške za Ruščuklićevu i Pajićevu, te nesportska za Zeljković.