(VIDEO) Pašalić za MeridianSportBH: "Imali smo težak period, ali nismo odustali"

Bosna je u 11. kolu Lige BiH na svom parketu savladala Radnik sa 89:80. Ahmet Pašalić, trener ekipe iz Sarajeva, prokomentarisao je ovaj duel za MeridianSportBH.

Nakon veoma teškog perioda i šest poraza zaredom, “Studenti” su se vratili u život i povezali dvije pobjede.

“Čestitao bih svojoj ekipi na zasluženoj pobjedi, kao i Radniku na fer i sportskoj igri, želim im sve najbolje u nastavku sezone. U ovoj utakmici smo vidjeli dva različita momenta.

Prvi je onaj kako ne treba igrati domaće i ‘bitne’ utakmice, a to je kada imaš mlak pristup i ne igraš sa agresivnošću i odgovornošću, što nam se dešavalo u drugoj četvrtini. U drugom poluvremenu smo ušli sa dosta više fokusa i odgovornosti, to je onaj put koji dovodi do pobjeda.

Imali smo težak period, ali u njemu nismo odustali, nismo prestali vjerovati u grad i ekipu, nismo gubili voljni momenat i nastavili smo raditi i boriti se. Prije dva kola je došao i Dejvis, plejmejker koji nam je konsolidovao redove i pravi prednost, to nas je dovelo do dvije vezane pobjede” – rekao je Ahmet Pašalić.

Sve vijesti u vezi sa bosanskohercegovačkom košarkom u narednom periodu ćete moći pronaći na našoj “Facebook” stranici pod imenom “BH Košarka”.