(VIDEO) Stigla i kazna: Nurkić će šamar morati masno platiti

Jusuf Nurkić i Tajler Hiro bili su glavni akteri incidenta na utakmici između Portlanda i Majamija, a najbolji bosanskohercegovački košarkaš u NBA ligi je kažnjen sa 25 hiljada dolara.

Košarkaši Majami Hita nadigrali su Portland Trejlblejzerse rezultatom 115:109, a meč je obilježio i incident u kom su učestvovali Tajler Hiro i Jusuf Nurkić u posljednjem minutu četvrte četvrtine.

Nurkić je napravio jak blok i “oduvao” Hira, koji ga je potom gurnuo sa leđa i Nurkić se okrenuo i zakačio ga rukom po licu, ali su ga ostali igrači zadržali kako ne bi došlo do većeg incidenta.

Nije se ni Tajler Hiro smirivao, te je htio da se obračuna sa Nurkićem, ali zahvaljujući pravovremenoj reakciji igrača i sudija ništa se ozbiljnije nije dogodilo. Pogledajte kako je sve to izgledalo: