Vujačić: "Žao mi je što cijelu utakmicu nismo energetski odigrali kako možemo"

Trener Sutjeske iz Nikšića Darko Vujačić rekao je nakon poraza njegovog tima od MZT-a u četvrtfinalu Druge ABA lige sa 73:68 da ostaje žal što od početka utakmice nisu krenuli maksimalno energetski.

Vujačić je istakao da su popravili defanzivu u trećoj četvrtini, ali protiv kvalitetne ekipe poput MZT-a to nisu mogli da preokrenu.

Dozvolili smo protivniku dosta ofanzivnih skokova, loša odbrana je bila jedan na jedan i dva na dva. Popravili smo u trećoj četvrtini defanzivu, ali nije bilo dovoljno da preokrenemo. Ipak je MZT kvalitetna ekipa, imali su veliku podršku sa tribina i ovim putem im čestitam. Jedino što mogu mojim igračima da zamjerim je što nismo energetski ušli u utakmicu i nismo odigrali svih 40 minuta onako kako možemo” – kazao je Vujačić.

MZT će u polufinalu Druge ABA lige igrati protiv boljeg iz meča Široki – Spars.