Trener fudbalera Željezničara Amar Osim rekao je poslije remija od 2:2 sa Slobodom da su katastrofalno griješili u nekim situacijama.

Sloboda je svoje golove dala na početku i na kraju utakmice, a Osim kaže da su oni bili nedovoljni čvrsti i agresivni.

Sami smo sebe uspjeli raniti u prvoj minuti i čitavu utakmicu ta rana nije uspjela zacijeliti. Postigneš dva gola i još uvijek imaš samo 2:1, ali mi smo im u prvoj minuti pokazali da nešto mogu napraviti u napadu. U odbrani smo definitivno bili, a kad to kažem mislim i na cijeli tim, nedovoljno čvrsti i agresivni. Greške su naše, ali i njih neko isprovocira, da se igralo još nekoliko minuta primili bismo još jedan gol. Katastrofalno smo griješili u nekim situacijama” – izjavio je Osim nakon utakmice.

Željezničar naredno kolo gostuje Mladosti u Doboju kod Kaknja.