Filip Krajinović pobijedio u srpskom okršaju i plasirao se u finale Hamburga

Danas na ATP turniru u Hamburgu odigrano je srpsko polufinale, a pobjednik na kraju bio je Filip Krajinović koji je savladao Lasla Đerea rezultatom 2:0 (6:4, 6:2) i tako se plasirao u finale ovog turnira.

U prvom setu Filip Krajinović oduzeo se servis svom protivniku odmah u prvom gemu meča i tu prednost vješto je održao do kraja ovog seta tako što je iskoristio svoju drugu set loptu i poveo sa 1:0 u setovima (6:4).

Kao i u prvom, drugi set počeo je ponovo brejkom Filip, ali ovog puta uslijedio je odmah odgovor Lasla Đerea koji je poravnao na 1:1 u gemovima.

Taman kada se mislilo da će se Laslo vratiti u meč, on je ponovo ispustio svoj servis gem, a onda i u petom gemu Krajinović je došao do dva brejka prednosti na ovom meču i na kraju mirno došao do pobjede i plasmana u finale ATP turnira u Hamburgu (6:2).

U finalu ga očekuje bolji iz meča Federiko Delbonis i Pablo Karenjo-Busta.