Krajinović i Lajović ušli u četvrtfinale Hamburga

Srpski teniseri Filip Krajinović i Dušan Lajović pobijedili su Srirama Baladžija i Luku Margarolija rezultatom 2:0 (6:3, 6:2) i tako su se plasirali u četvrtfinale ATP turnira u Hamburku u konkurenciji parova.

U prvom setu Krajinović i Lajović su ispustili servis odmah na startu meča, da bi do kraja seta napravili preokret i sa čak tri brejka osvojili prvi set sa 6:3.

Drugi set bio je mnogo sigurniji za srpske tenisere koji su u šestom, a onda i u osmom gemu brejknuli Baladžija i Margarolija te tako došli do pobjede na ovom meču i plasmana u četvrtfinale ATP turnira u Hamburgu.

Protivnici u narednom kolu biće im pobjednici duela u kome će Petros Cicipas i Stefanos Cicipas igrati protiv Tima Puca i Majkla Venusa.