Sloga Meridian ubjedljiva protiv drugoligaša u prijateljskom susretu

Na dobojskim “Lukama” je odigrana prijateljska utakmica između FK Sloga Meridian Doboj i FK Proleter Teslić. Kako se i očekivalo, Sloga Meridian je pobijedila drugoligaša visokim rezultatom 7:0.

Zoran Ćurguz, šef stručnog štaba Sloge Meridian, ovu prijateljsku utakmicu je iskoristio kao pripremni meč za predstojeću utakmicu protiv Sarajeva, u okviru trećeg kola Premijer lige Bosne i Hercegovine.
Eldin Hasanbegovic bijeli
Sloga Meridian je igrala veći dio utakmice uglavnom sa igračima koji su imali manju minutažu u prethodna dva kola prvenstva, kao i sa onim koji prvi put nastupaju za dobojski klub. Tek je posljednjih dvadesetak minuta Ćurguz na teren poslao igrače koji su bili u startnim postavama tokom proteklih utakmica.

Na terenu se u dresu Sloge Meridian pojavio i Mario Krstovski, novi igrač dobojskog tima. Makedonski internacionalac igra na poziciji napadača, a dolazi iz Zrinjskog. Kao posuđen igrač nastupao je za Leotar iz Trebinja. On je već na debija postigao dva pogotka.
Mario Krstovski
Pored njega je dvostruki strijelac bio i Uglješa Stevanović, dok su po jedan gol postigli Dimitrije Zajić, Luka Kulenović i Obrad Starčević.

Sloga Meridian: Dabić (G), Čolić, Ristić (K), Milanović, Dadić, Baštić, Hrustanović, Janković, Basrak, Starčević, Krstovski//Đulčić (G), Milaković, Stapić, Hasanbegović, Đorić, Stevanović, Zajić, Kujundžić, Šaula, Kulenović, Popara.

Proleter: Kesić(G), Lale, Jovanović, Mahmutović, Kopanja, Nikolić, Stojanović, Janković, Markoljević, Pešić, Savić//Jović, Prodanović, Simunović, Berak, Aleksić, Panić, Jorgić.