Dubrave preokrenule protiv Brda, pobjedu upisao i Crni vrh

Odigrane su preostale utakmice osmog kola Druge lige Republike Srpske grupa Zapad. Dubrave su bile bolje od Brda sa 2:1, dok je Crni vrh savladao šamački Borac sa 1:0.

Zanimljiv meč odigran je danas u Dubravama gdje je istoimeni domaćin ugostio Brdo iz Hambarina i upisao trijumf od 2:1, a svi golovi postignuti su u drugom poluvremenu.

Gosti iz Hambarina su poveli u 58. minutu golom Nemanje Vujatovića, ali je samo četiri minute kasnije poravnao Meris Demo. Potpuni preokret dogodio se u 70. minutu kada je Aleksandar Sanjicki pogodio za pobjedu Dubrava.

Do pobjede je došao i novi drugoligaš Crni vrh iz Jaružana koji je priredio iznenađenje te savladao Borac iz Šamca sa 1:0. Gol odluke postigao je Oleg Damjanić u 74. minutu.

U posljednjem meču današnjeg dijela programa odigranom u Tesliću Proleter i Polet iz Broda su remizirali 0:0.