Amaterski meč Liona i komični golovi u teškom porazu od Anžea (VIDEO)

Fudbaleri Liona poraženi su u drugom kolu prvenstva Francuske od ekipe Anžea sa 3:0, a utakmicu su obilježila dva krajnje komična gola.

Domaća ekipa stigla je do prednosti u 20. minutu kada je jako lošu intervenciju golmana Antonija Lopeša iskoristio Sofijan Bufal.

Nakon osam minuta igre u nastavku još jedna bizarna situacija pred golom Liona. Marselo je uputio loptu ka Lopešu, ali je to učinio na posve ležeran i neozbiljan način, te smjestio loptu u sopstvenu mrežu.

Maksvel Korne
je u 65. minutu dobio svoj drugi žuti karton i morao je ranije u svlačionicu. Tada je bilo jasno da će Anže upisati i drugu prvenstvenu pobjedu.

Tačku na i stavio je Azedin Unahi u 76. minutu nakon lijepog solo prodora.

U narednom kolu Anže će gostovati Bordou, dok će Lion svoju prvu pobjedu tražiti u duelu protiv Klermona.