(VIDEO) Zvezda domolirala Kolubaru

Fudbaleri Crvene zvezde ubjedljivo su savladali ekipu Kolubare u drugom kolu Superlige Srbije sa 5:0.

Pitanje pobjednika riješeno je već nakon prvih 45 minuta igre. Tačnije, već do 25. minuta. Prvi gol je postigao Aleksandar Katai u 9. minutu meča, Milan Pavkov je udvostručio prednost šest minuta kasnije.

Isti igrač je u 22. minutu povećao na 3:0, da bi Katai samo tri minuta kasnije povisio na 4:0 čime je ušao u istoriju Crvene zvezde. Do kraja prvog poluvremena vidjeli smo još jedan pogodak, a u listu strijelaca se upisao i Gejlor Kanga na asistenciju Kataija.

U drugom poluvremenu su izabranici Dejana Stankovića ubacili u nižu brzinu, ali su i pored toga imali još nekoliko vrlo dobrih prilika da dođu do pogotka. Mladi Stefan Leković je mogao da se upiše u strijelce, ali je promašio penal u 87. minutu, pa je rezultat na kraju ostao 5:0.