Brazilci ipak prejaki za Srbiju (VIDEO)

Olimpijska reprezentacija Brazila savladala je omladinsku selekciju Srbije sa 3:0 na stadionu “Rajko Mitić” u Beogradu.

Došli su Brazilci u sklopu priprema za predstojeće Olimpijske igre i pokazali da su trenutno dosta bolji od ekipe Zvonka Živkovića. Na samom početku nije bilo puno prilika, a gosti su bili ti koji su napadali. Prvi je zaprijetio Pedro u 11. minutu kada je poslije kornera glavom pogodio prečku.

Malkom je šutirao u 25. minutu iz daljine, ali je golman Miloš Gordić bio na pravom mjestu. Onda je uslijedio najljepši trenutak na utakmici u 34. minutu kada su gosti stigli do vođstva.

Fudbaler Korintijansa Giljerme Arana je sačekao loptu na desetak metara od gola i onda predivnim volejem matirao protivničkog golmana za vođstvo od 1:0.

Veoma brzo nakon toga, tačnije u 40. minutu Pedro je u skoku šutirao volejem i lopta se od prečku odbila na gol liniju, ali je nije prešla i ostalo je 1:0.

U drugom poluvremenu počeli su i fudbaleri Srbije pomalo da napadaju, a u 49. minutu Andrej Ilić nije dobro reagovao kada se našao u dobroj prilici. U 72. minutu Martineli je petom dobio loptu od Klaudinja, no to je otišlo pored gola.

Tri minuta kasnije Pedro je dobio loptu u šesnaestercu, predriblao je golmana Gordića i zatresao mrežu za 2:0.

Već u sljedećem napadu Pedro je ponovo uspio da savlada Gordića pošto je dobio loptu na tri metra od gola i lagano je petom smjestio u mrežu za 3:0.

Do kraja vrijedi spomenuti i jedan pokušaj Nikole Štulića, no sa desetak metara poslao je loptu preko gola.