Drina HE nadigrala Ilićku, Sloga bez problema protiv Vlasenice

Odigrane su utakmice posljednjeg kola Druge lige Republike Srpske grupa Istok. Drina HE je bila bolja od Ilićke sa 5:1, dok je Sloga iz Gornjeg Crnjelova istim rezultatom porazila Vlasenicu.

Fudbaleri Drine HE dočekali su danas Ilićku u meču koji je bio od velikog značaja budući da je mogao da utiče na to ko će ispasti iz lige. Domaći su bili dosta bolji rival i zasluženo slavili sa 5:1.

Dva gola za Drinu HE postigao je Dalibor Damjanović, a po jednom su se u strijelce upisali Nikola Vrećo, Sergej Lozo i kapiten Bojan Marković. Jedini gol za Ilićku djelo je Dejana Tripića.

Šampion Sloga iz Gornjeg Crnjelova završila je izuzetno uspješnu sezonu pobjedom protiv Vlasenice 5:1. Poveli su domaći u petom minutu golom Darka Lazića, a prednost je duplirao Milivoje Lazić u 30.

Do kraja poluvremena u strijelce su se upisali i Nikola Mazić i Ognjen Maksimović, a gosti su smanjili na 4:1 u 63. preko Stefana Reljića. Konačnih 5:1 postavio je Maksimović u 87. minutu.