Vlado Jagodić: "Ovo je jedno od najboljih poluvremena Radnika"

Fudbaleri Radnika odigrali su sa Veležom neriješeno 1:1 u četvrtom kolu Premijer lige Bosne i Hercegovine, a trener ekipe iz Bijeljine Vlado Jagodić bio je zadovoljan onim što je njegova ekipa pokazala na ovoj utakmici.

Zadovoljan sam, naročito prvim poluvremenom. Ovo je jedno od najboljih poluvremena Radnika. Nažalost, efikasnost je ta koja nas uvijek košta na ovakvim utakmicama. Sigurno je da i Velež zaslužuje sve čestitke. Vidjeli smo u drugom poluvremnu ulazak njihovih pet igrača. Mi nismo željeli braniti rezultat. Ulaskom Motike pokušali smo da pobjegnemo njihovoj odbrani kroz dubinu. Na kraju možemo da budemo zadovoljni, jer moglo je da prevagne i na našu i na njihovu stranu. Vidjeli smo na kraju i taj slobodan udarac, realno je da se pogodi bar okvir gola, ali ja moje igrače svejedno pohvaljujem”rekao je Jagodić pa dodao:

Prvo poluvrijeme bilo je izuzetno dobro, u drugom smo bili pritisnuti protivnikom. Nesvjesno smo pobjegli od igre, ulazak Đurića je trebalo to da spriječi. Uglavnom, mi idemo dalje. Ovo je jako mlada ekipa, ekipa koja raste i ja se nadam da će biti i efikasnija iz dana u dan. Kad to kažem, mislim i na prvu pobjedu u Premijer ligi” – završio je strateg Radnika.

Narednu utakmicu fudbaleri Radnika igraju 14. avgusta protiv Sarajeva.