(VIDEO) Gol Maksimovića u pobjedi Hetafea nad Granadom

Fudbaleri Hetafea savladali su Granadu u 21. kolu španske Primere rezultatom 3:2.

Hetafe je poveo u desetom minutu utakmicu kada je lopta došla do Sandra Ramireza, a ovaj sa ivice šesnaesterca šutirao precizno po zemlji i savladao Luisa Maksimijana.

Samo tri minuta kasnije izjednačenje gostima donio je Luis Suarez nakon što se dobro snašao u kaznenom prostoru domaće ekipe, te je rezultat prvog dijela igre bio 1:1.

Vođstvo Hetafeu vratio je Enes Unal u 48. minutu, a na 3:1 povećao je srpski internacionalac Nemanja Maksimović u 63. minutu nakon što je pokupio jednu odbijenu loptu.

Nadu Granadi vratio je Suarez svojim drugim golom u 78. minutu nakon katastrofalne greške golmana Hetafea Davida Sorije, a konačnih 4:2 postavio je Borha Majoral u 87. minutu susreta.

Hetafe će u narednom kolu gostovati kod Sosijedada, dok će Granada biti domaćin Osasuni.