Prva liga Republike Srpske: Sloga nastavlja sa pobjedama, Podrinje u posljednjim minutama do pobjede nad Slavijom

Odigrane su četiri utakmice 12. kola Prve lige Republike Srpske na kojima nije bilo puno golova.

Borac iz Kozarske Dubice i Modriča su remizirali u svome okršaju i danas su podijelili bodove. Ovim rezultatom niti jedna ekipa nije napredovala na tabeli jer je Borac ostao na pretposljednjom poziciji, a Modriča na 13-oj.

Drina je savladala Zvijezdu 09 sa 2:0 i time je vezala dvije pobjede dok je njihov gost uradio upravo suprotno od toga, odnosno vezao je dva poraza. Strijelci na ovom meču su bili Petar Gavrović u 28. minutu i Stefan Rakić koji je postavio konačan rezultat u 48. minutu.

Podrinje je minimalnim rezultatom ostavilo sva tri boda kući u duelu protiv Slavije. Strijelac za domaće je bio Nikola Jevđenović, a gol je postigao u 84. minutu i tako donio slavlje svom timu i navijačima.

Dobojlije nastavljaju sa odličnim igrama i formom, vezali su dvije pobjede dok u posljednjih pet kola ne znaju za poraz i preuzeli su prvu poziciju od Krupe. Sloga je savladala Tekstilac kod kuće sa 2:0, a najprecizniji na ovom meču su bili u 67. minuti Starčević Obrad i David Knežević koji je u 84. minutu postavio konačan rezultat.

Trenutno se igra i posljednja utakmica koja je zakazana za ovo kolo, a radi se o duel u Foči između Sutjeske i Krupe.

Ispod možete pogledati rezultate ove četiri utakmice Prve lige Republike Srpske: